Jdi na obsah Jdi na menu
 


Famousdance

obrazek1.jpg

obrazek2.jpg

Základní informace: 

Základní číslo: 2337

Základní jméno: Famousdance

Datum narození: 7.6.2010

Barva: Ryz.

Genotyp: Aa ee NN

Základní rozměry: 176 / 167 / 191 / 21,5 cm

Zapsání v PK: KK

Podíl původních genů kinských: 0 %

Sportovní výkonnost: S : ST*

Sportovní výkonnost potomstva:

Chovatel: 

Majitel: JS Equus Kinský, Hradištko 126, Sadská 289 12

Informace k připouštění : 

Připouštěcí stanice :  JS Equus Kinský, Hradištko 126, Sadská 289 12 , Petr Půlpán, tel.: 777 247 110 , js@equus-kinsky.cz

Způsob připouštění : přirozená plemenitba

Cena : 2000 Kč + 5000 Kč doplatek za březí klisnu (včetně DPH)

 

Doplňující informace : 

Velmi ušlechtilý ryzák s krásnou hlavou, dobrou horní linií, suchým fundamentem, přirozeným držením těla, průměrnou mechanikou pohybu, s obrovským skokovým potenciálem po svých předcích. 

Famousedance se vyznačuje přirozenou opatrností, odvahou a pevným přesvědčením vždy se dostat na druhou stranu překážky, fyzickou odolností a dopředným temperamentem, lehkostí odrazu, velkou silou a dobrým kmihem. 

Chceme-li se vyhnout příbuzenské plemenitbě, nevyhneme se ani dnes v chovu koní Kinských občas přidat novou krev. Kromě použití plnokrevných hřebců, s ohledem na využití koní Kinských v klasických jezdeckých disciplínách, je třeba volit ušlechtilé hřebce s dobrým skokovým nebo drezurním původem. 

Famousdance byl vybrán na základě velké genetické hodnoty jeho původu. Ve 4 letech začal sportovat, v 5-ti letech bez problémů zvládl parkury stupně L a na jaře v šesti letech startoval v soutěžích stupně S. Na závěr sezóny úspěšně překonal ST a sportovat bude i nadále. 

obrazek3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

obrazek4.jpg