Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koně Kinští na výstavu do Offenburgu - výzva k účasti!

17. 5. 2014

 

O prázdninách 23. - 27. července 2014 se koná tradiční letní výstava koní v německém Offenburgu. Potencionálně se jí mohou zúčastnit členové SCHKK se svými koňmi Kinskými (naše ekipa by mohla mít 2 - 6 koní). Pro denní programy je potřeba si připravit ukázky na vystoupení (např. skokové, drezurní - čtverylka, pas de deux nebo představení formou krátkého akčního příběhu). Svaz chovatelů koní Kinských poskytne příspěvek na akci, finanční podmínky budou sděleny, jakmile je obdržíme od německé strany.

Zájemci o účast se mohou hlásit na adresu svazu: schkk@equus-kinsky.cz a to do 10. června 2014. Do konce června bude vyhlášen termín představení ukázky (v Hradištku či na jiném domluveném místě).  Je to výborná příležitost, jak ve větším měřítku prezentovat chov a výcvik koní Kinských v zahraničí. 

 

Podle nově získaných informací si nebudou platit náklady spojené se stánkem a boxy, finanční příspěvek na jednoho koně a cestu bude činit 3,- Kč/kůň/km. Účastníci si budou platit pouze část dopravy, ubytování a stravu. 

 

zamek-karlova-koruna-chlumec-nad-cidlinou-zahajeni-sezony070512-hk3_denik-380.jpg